Read Süperman Maceraları - Yeni Dünya by J. Michael Straczynski Free Online


Ebook Süperman Maceraları - Yeni Dünya by J. Michael Straczynski read! Book Title: Süperman Maceraları - Yeni Dünya
The author of the book: J. Michael Straczynski
Language: English
Format files: PDF
ISBN 13: No data
The size of the: 4.84 MB
Edition: Yapı Kredi Yayınları
Date of issue: 2013
ISBN: No data

Read full description of the books Süperman Maceraları - Yeni Dünya:

ÇELİK ADAM, YENİ BİR NESİL İÇİN HİKÂYESİNİ BİLDİĞİNİZİ ZANNEDİYORSUNUZ.

Clark Kent farklıydı. Uçabiliyordu. Duvarların arkasını görebiliyordu. Bakışıyla nesneleri yakabiliyordu. Ölümlüler arasında bir tanrıydı. Ama yalnız ve amaçsızdı.
Çoğu yirmi yaşındakiler gibi hayatıyla ne yapmak istediğini bilmiyordu. İstediği şeyi seçebilirdi: spor, bilim, finans sektörü veya medya. Sadece gökyüzüyle sınırlıydı... eğer güçlerini ve gerçek kimliğini dünyadan saklarsa.
Uzak gezegenlerden gelen gemilerle gökyüzü karardığında ve Dünya’nın varlığı tehlikeye girdiğinde, Clark hayatının en zor kararını vermek zorunda kalacaktı: bütün insanlığın gözlerinin önünde ortaya çıkmak ve normal bir yaşam şansını sonusuza dek feda etmek... ya da dünyanın yok olmasına izin vermek.
Yazar J. Michael Straczynski, Krypton gezegeninin son evladının hikâyesini modern zamanlara taşıyor ve kendi gezegenini yok eden yabancı güçten insanlığı kurtarmak için verdiği savaşı anlatıyor. Çizer Shane Davis ile beraber, Straczynski çok farklı bir SUPERMAN sunuyor.

Read Ebooks by J. Michael StraczynskiRead information about the author

Ebook Süperman Maceraları - Yeni Dünya read Online! Joseph Michael Straczynski (born July 17, 1954), known professionally as J. Michael Straczynski and informally as Joe Straczynski or JMS, is an American writer and television producer. He works in films, television series, novels, short stories, comic books, and radio dramas. He is a playwright, a former journalist, and author of The Complete Book of Scriptwriting. He was the creator and showrunner for the science fiction TV series Babylon 5.... From 2001 to 2007, he was the writer for the long-running Marvel comic book series The Amazing Spider-Man.

- wikipedia


Ebooks PDF EpubAdd a comment to Süperman Maceraları - Yeni Dünya
Read EBOOK Süperman Maceraları - Yeni Dünya by J. Michael Straczynski Online free

Download PDF: sperman-maceralar-yeni-dnya.pdf Süperman Maceraları - Yeni Dünya PDF